נמצאו 5 תוצאות עבור חיפוש התג : המרפאה

קורס ניהול ושיווק מרפאת השיניים הפרטית

הקורס מורכב משבעה מפגשים בני חמש שעות כל אחד. בכל מפגש נדון בהיבט חשוב של פעילות המרפאה, בשילוב הדגמות,סימולציות והרצאות אורחים. במהלך הקורס כל צוות יבנה תוכנית עסקית למרפאה שלו. בוגרי הקורסים נמצאים בקשר רצוף עם צוות... (קרא עוד...)

סדנאות בהנחיית ד"ר אנטופולסקי וצוות המשפר

סדנא לשיפור מיומנויות העבודה לצוות המרפאה מפגש של צוות המרפאה בהנחיית ד"ר אלי אנטופולסקי וצוות המשפר לליטוש מיומנויות הניהול והמכירה ולהענקת כלי עבודה אפקטיביים ובניית יעדים לקידום העסק. הסדנא מתבצעת במרפאה באוירה... (קרא עוד...)

המשפר

בים של כרישים אנחנו ניתן לך שיניים רופא שיניים בעל מרפאה פרטית, המשפר,התאגדות מרפאות שיניים פרטיות,הוקמה בשנת 1988 על ידי הועד היוזם של... (קרא עוד...)

עלויות

עלויות קורס ניהול ושיווק מרפאת השיניים הפרטית: 6,000 ₪ לכל המפגשים 1,000 ₪ למפגש אחד סדנא לשיפור מיומנויות העבודה לצוות המרפאה: 3,000 ₪ למפגש ראשון בן 4 שעות 1,500 ₪ לכל מפגש נוסף ליווי אישי 6,000 ₪ לחודש ,כולל 4 ימי עבודה במרפאה... (קרא עוד...)

ממליצים עלינו

ד"ר עמוס רוט- בעל מרפאת שיניים פרטית בדרך כלל אני משתדל להימנע מסופרלטיבים, אבל אני רוצה להודות לך על הידע והמוטיבציה שהחדרת בצוות שלי.ההדרכה שנתת לשתי המזכירות שלי הייתה עניינית ומצוינת ,התוצאות נראו כבר בחודש הראשון... (קרא עוד...)


 

 

יש לי הניסיון והמומחיות לשפר את ריווחיות המרפאה

ואת איכות החיים שלך.

דבר/י איתי !


* שם המרפאה:
* אימייל:
* טלפון:
Captcha